1.Bölüm 2.Fragman


1.Bölüm 2.Fragman

Ötesiz İnsanlar Dizisi 1.Bölüm 2.Fragman yayınlandı. 1.Bölüm Fragmanında 2 rütbeli subay arasında süper bir diyalog yaşanıyor.

Tüm basın mensuplarına brifing vermek için toplayan general konuşur: İslami kesim yoğum bir eğitim ve propaganda çalışması içindedir.Şayet toplum bilinçli davranmaz ve buna seyirci kalırsa o elinizdeki başörtülerine alışmaya başlasanız iyi olur. Çünkü bundan 5 yada 10 sene sonra sizler eşleriniz, kızlarınız hiçbiriniz onlarsız dışarıya çıkamayacak.

Bu konuşmanın ardından odasına çekilir ve içeriye hışımla bir diğer rütbeli subay girer ve neden insanları bu şekilde ayrıştırıyor sun ve kamplara bölüyorsun diye sorar.

  1. -Senin bu yaptığına düpedüz insanları kışkırtmak denir. Bütün bunlar yarın basında yer aldığından neler olacağını düşündün mü hiç.
  2. -İrtica başımıza üşüdüğü zaman sen neler olacağını düşündün mü hiç. Testi kırılmadan önlem almak lazım. Ben bunun için çabalıyorum.
  3. -Tüm çabaların boşuna çünkü böyle bir tehlike yok.
  4. -Bu tehlikeyi sezmeyen insanların vatanseverliğinden şüphe ederim.
  5. -Unutma bu Cumhuriyet başörtülü analarımızın, bacılarımızın sırtında taşıdığı mermilerle kuruldu. Ve şundan emin olki Türkiye Cumhuriyeti anayasası bütün insanları her türlü tehlikeye karşı korumakla muktedirdir.

Fragman böyle bir müthiş diyalogla son bulur. Ötesiz insanlar dizisi 1.Bölüm’ü sabırsızlıkla bekliyoruz.

Ötesiz insanlar,Ötesiz insanlar dizisi, Ötesiz insanlar fragmanı,Ötesiz insanlar 1.Bölüm, 1.Bölüm fragman, fragman izle,Ötesiz insanlar izle,Ötesiz insanlar dizi

Bir önceki yazımız olan Dizi Ekibi Söke'de başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

1.Bölüm 2.Fragman ile Benzer Yazılar:

2 Kasım 2013 Saat : 7:56

1.Bölüm 2.Fragman Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

Facebook Sayfamızı Beğendiniz mi?
ötesiz insanlar Son Yazılar FriendFeed